Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Partner Pilates'e nasıl başlarım?
sitemizde gösterilen numaralardan birinden bize ulaşabilir ya da info@partnerpilates.net adresine mail atarak gerekli işlemi sağlayabilirsiniz.
Partner Pilates Nerede?
partner pilates tuzla evora b5 blok. d:21. file market üstündeyiz.
Hamilelik sürecinde pilates yapılır mı?
pilates bel ve karın bölge kaslarını kuvvetlendirdiğinden hamilelik süresinde pilates yapılması tavsiye edilmektedir. ancak genel kanı hamileliğin 12. haftasından itibaren yapılmasıdır.
pilates kifoza iyi gelir mi?
kifoz en çok masa başında sabit oturmakla kendini gösterdiğinden, pilates sırt bölgesini güçlendirici, göğüs bölgesini genişletici egzersizleriyle kifoza fayda sağlamaktadır. kifoz pilates egzersizleri hem mat hem reformer'da uygulanabilir
Skolyozda hangi sporlar yapılmalı?
pilates bu soruya yanıtlardan biridir. ancak diğer spor ve egzersiz türleri için konunun uzmanı olmadığımızdan net cevap vermemiz doğru değil. pilates core bölgeyi güçlendirerek duruşu düzeltmeye yardımcı olur. ayrıca skolyoz için önemli olan nefesle ilgili özel çalışmalar sunar. son olarak pilates eğitmeni kişinin doktoruyla uyum içinde çalışmalı ve egzersizleri bu doğrultuda belirlemelidir.
Barfit - Barre nedir?
barre barfit özellikle Amerika'da yaygınlaşmış, ülkemizde sınırlı sayıda yapılan karma bir egzersiz metodudur. Pilatesi temel alır , tüm vücudu çalıştırır
Pilates aletleri nelerdir_
Partner Pilates'te kullanılan pilates aletleri, reformer, cadillac, chair, barrel, pilates set, pilates topu, pilates bandı, pilates lastiği, pilates matı, pilates çemberi gibi aletlerdir.
Tuzla Pilates Salonları
hangi pilates stüdyosunu seçeceğinize karar verirken, lokasyon, eğitmen kalitesi, pilates aletleri çeşitliliği gibi dikkat etmeniz gereken bazı temel odak noktaları var. Partner Pilates Tuzla olarak, size en doğru hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.